14 Nisan 2021

GOOGLE’DAN UCUZ UÇAK BİLETİ!..

Google'dan ucuza uçak bileti

Google'dan ucuza uçak bileti

Google’dan ucuz uçak bileti!.. Seyahat düşkünlerini Google Trips uygulamasıyla kendine çeken Google şimdi de uçak biletleriyle ilgili hizmetini kullanıma sundu. Oldukça da başarılı gözüküyor.

Google’ın Maps servisi gelişerek seyahat etmeyi sevenlerin birçok ihtiyacına cevap verir hal aldı. Ek uygulamalarla gelişen Google Maps’in uçak biletleri konusunda vereceği hizmet ucuz uçak bileti bulma noktasında fazlasıyla kolaylık sağlayacağından kimse şüphe etmiyor. Google Maps’in en önemli ek uygulamalarından biri olan Google Trips gezginler için plan yapmayı kolaylaştırarak otellerin fiyatlarını, açılış-kapanış saatlerini, konumlarını ve iletişim bilgilerini basitçe kullanıcıya sunuyor.

GOOGLE FLIGHT İLE UÇAK BİLETİ

Google’ın yeni hizmeti Google Flight uçak biletleri ve uçak bileti fiyatları hakkında büyük kolaylık sağlayacak. Google Flight; adından da anlaşılacağı üzere uçuşların saatlerini ve rotalarını gösteriyor. Son gelen güncellemeyle bilet fiyatlarını da göstererek farklı firmalarla karşılaştırma yapmayı sağlayacak olan uygulama, yapay zekanın da yardımıyla en uygun bileti bulma konusunda kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlayacak.

Bir cevap yazın