18 Ocak 2021

Festival devam ediyor!

Festival devam ediyor

Festival devam ediyor! Çorlu Belediyesi 8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali yapılan 4. gün etkinlikleri ile devam etti.

Festival devam ediyor! Festival bünyesinde gerçekleştirilen tenis turnuvasının final maçları ve ödül töreni Çorlu Belediyesi Tenis Kompleksi’nde yapıldı. Yapılan müsabakalar sonucunda kadınlarda Emine Özcan Mede finalde karşılaştığı rakibi Melis Lofçalı’yı mağlup ederek şampiyon olurken; erkekler müsabakalarında ise rakibi Oktay Karlı’ya üstünlük sağlayan Ercan Dağcı turnuvada erkekler şampiyonluğuna ulaştı.

Yapılan karşılaşmaların ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporcuların ödülleri Çorlu Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürü Sezgi Sezginer tarafından takdim edildi. Ayrıca tüm katılımcılara, madalya ve sertifika verildi. Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleştirilen festival etkinlikleri kapsamında ise Zumba’nın Türkiye’deki öncüsü ve zumba denince ilk akla gelen ismi eğitmen Didem Zeybek ekibi ile sahne aldı ve zumba yapmaya gelen yüzlerce kişiye eğlence dolu anlar yaşattı.
Çorlu Belediyesi 8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali 4. gün etkinlikleri kapsamında günün konseri Yunan sanatçılar Nikos Grammatidis ve Katerina tarafından gerçekleştirildi. Cumhuriyet Parkı’nda yapılan konsere Çorlu halkı büyük katılım gösterirken sanatçılara Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı tarafından çiçek takdim edildi.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın