2 Temmuz 2021

FENERBAHÇELİ TARAFTARLAR KANALI BASTI!..

Fenerbahçeliler kanalı bastı

Fenerbahçeliler kanalı bastı

Beyaz Futbol’un yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı’nın “Fenerbahçe’nin yeni hocası Toshack olacak. Dick’i bırakacaklar, Toshack’ı tutacaklar” diye yorum yapmasının ardından kanalın önüne giden taraftar grubu gözaltına alındı.

Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor arasında oynanan Süper Lig maçının ardından, bir televizyon kanalında yayınlanan spor programında konuşan Rasim Ozan Kütahyalı’nın sözleri, Fenerbahçeli taraftarları kızdırdı. Sosyal medya üzerinden örgütlenen bir grup Fenerbahçe taraftarı, Kütahyalı’yı protesto amacıyla Mecidiyeköy’de bir araya geldi.

MEŞALE YAKIP FİŞEK PATLATTILAR

Buradan kanalın Fulya’daki binasının önüne yürümeye başlayan grup, programın yayın saati olan saat 23.00’da protesto gösterisine başladı. Ellerindeki meşaleleri yakan grup üyeleri, fişek patlatıp, Kütahyalı aleyhinde sloganlar atmaya başladı. Polisin binaya yaklaşmalarına izin vermediği grup üyeleri, bir süre daha slogan attıktan sonra dağıldı. Taraftar grubunun ayrılmasının ardından, polis ekipleri kanal binası önünde geniş güvenlik önlemi aldı.

GÖZALTINA ALINDILAR

Fenerbahçeli taraftar grubu “Until the Grave” daha sonra gözaltına alındıklarını duyuran tweet attı.

Bir cevap yazın