4 Temmuz 2021

FENERBAHÇE TARAFTARLARINA HAKARET ETTİ!

Fenerbahçe Ülker forması giyen ABD kökenli Gürcü vatandaşı Ricky Hickman, sosyal paylaşım sitesi twitter’dan kendisine gelen mesajları ‘aptal’ yazarak cevapladı. Hickman’ın bu tavrı Fenerbahçe taraftarlarını rahatsız etti.

Sarı-lacivertli ekibin Bayern Münih’i 86-93 mağlup ettiği mücadelede ortaya koyduğu performans ile bir hayli eleştirilen Hickman, taraftarların kendisine yolladığı eleştirel mesajlara neredeyse tek tek cevap verdi. Kendisini eleştiren taraftarlara genellikle “idiot” yani “aptal” diyerek cevap veren Gürcü oyuncu, bazı taraftarları ise basketbolu bilmemekle suçlayarak ağır cevaplar verdi. Deneyimli oyuncu ayrıca, kendisine yöneltilen “Sen de basketbolcu musun? Kendini büyük oyuncu mu sanıyorsun?” mesajına “İnan bana hala öyleyim” cevabını verdi.

Fenerbahçe Ülkerli oyuncuya destek vermek isteyen bir taraftar, deneyimli oyuncuya “YANINDAYIZ RİCKY” yazılı bir mesaj gönderdi. Ancak Türkçesi yeterli olmadığı için bunu da ağır bir eleştiri olarak algılayan Ricky Hickman, söz konusu taraftara da ‘idiot’ yani ‘salak’ diye karşılık verdi.

Bir cevap yazın