20 Ocak 2021

Evlenirken Enerjiye Dikkat!

Evlenirken Enerjiye Dikkat

Evlenirken Enerjiye Dikkat! Evlenirken Enerjiniz Düşük Olsun! Evlendikten sonra cep yakmayacak faturalar için çeyizinizi enerji tasarrufu yapan ürünlerden seçin, evinizin her köşesinde enerjiyi verimli kullanın.

Evlenirken Enerjiye Dikkat! Enerji tasarrufu sağlayan en yeni beyaz eşyalar, mutfak ürünleri, kişisel bakım aletleri ve aydınlatma sistemleri 11 -14 Ocak 2018 tarihleri arasında ENIPE Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı’nda görücüye çıkacak.

En Zorlu Süreç

Evlenmeye karar veren çiftler için en zorlu süreç,  bir evin ihtiyaçlarını tamamlamak, çeyiz düzmek… Oldukça masraflı bu süreci atlatan çiftler için bir sonraki aşamada asıl marifet; aile bütçesini tutturmak, zamanında faturaları ödeyebilmek ve sıkışmadan ay sonunu getirmek. Faturaların, evdeki bütçenin önemli bir bölümünü oluşturduğunu ifade eden İstanbul Enerji Verimliliği Derneği (ENVER) İstanbul Şube Başkanı Rasim Mazlum, çiftleri enerji verimli çeyiz alışverişi yapmaya çağırdı. Rasim Mazlum şöyle devam etti: “Evlenecek çiftler düğün öncesi oturacakları evleri hazırlarken, elektrikle ve doğal gazla çalışan hemen tüm beyaz eşyaları ve elektronik aletleri enerji tasarrufu sağlayan ürünlerden seçsinler. Çamaşır makinesinden, buzdolabına, elektrik süpürgesinden odalarda kullanacaklara ampule kadar enerji tasarrufu ürünlerle evlerini donatsınlar. Uzun vadede aile bütçelerine büyük katkı sağlayacaklar.”

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın