22 Kasım 2020

Erdin Bircan Keşan’dan müjdeyi verdi!

Erdin Bircan

Erdin Bircan Keşan’dan müjdeyi verdi! Mecidiye yine doğanın ve turizmin incisi olacak. Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili ve adayı Erdin Bircan Keşan Mecidiye’de 24 Haziran’dan sonra taş ocaklarının tahribatının tamamen rehabilite edileceğinin müjdesini vererek, “CHP iktidarında Mecidiye yine doğanın ve turizmin incisi olacak” dedi.

Erdin Bircan Keşan’dan müjdeyi verdi! CHP Edirne Milletvekili ve Adayı Erdin Bircan her zaman taş ocaklarına karşı mücadelede yer aldığı Mecidiye’yi ziyaret ederek, “Doğa harikası Mecidiye’yi yok etmek için uğraşan AKP’den kurtulacağız ve Mecidiye’deki taş ocaklarının tahribatını yok edeceğiz” diye konuştu.

CHP’li Bircan Keşan Büyükdoğanca Köyünden seçim çalışmalarına başladı. Büyükdoğanca’da millet ile buluşan Bircan, “24 Haziran’da emeklimize huzur gelecek. En düşük emekli maaşı 1500 lira olacak” dedi. Büyükdoğancalıların sorularını yanıtlayan Bircan, CHP iktidarında Türkiye sınırlarında geçim derdi olan insan kalmayacağını ifade etti.

Keşan Beyköy’de de yurttaşlarla bir araya gelen Erdin Bircan 24 Haziran’dan sonra çiftçinin rahat edeceğini anlattı. “Çiftçilerimizin tarımsal kredi borçlarının faizlerinin tamamını sileceğiz. 24 Haziran’da Edirne’de 4-0, Türkiye’de CHP’yi iktidar ve Sayın Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacağız” diyen Bircan’a Beyköy tam destek verdi.

Beyköy’den, Erikli’ye geçen Bircan, Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığında işsizliğin tarihe gömüleceğini anlatarak, “Kimsenin geçim sıkıntısı olmayacak” dedi.

AKP tarafından taş ocakları ile doğası yok edilmeye çalışılan Mecidiye’ye geçen Bircan ve beraberindeki CHP heyeti burada yurttaşlar görüştü. Bircan, “24 Haziran’dan sonra Mecidiye’deki tüm taş ocaklarının tahribatı rehabilite edilecek ve Mecidiyemiz doğası ve turizmi ile yine Saroz’un incisi olacak” müjdesini verdi.

Mecidiye’deki temasları ardından Çeltik Köyüne geçen Erdin Bircan, “24 Haziran’da çiftçimize güneş doğacak. Çiftçimiz mazotu 3 liradan alacak” diyerek, çiftçimizin en çok beklediği desteğin CHP iktidarında verileceğini iletti.

Bircan, Keşan Belediye Başkanlığının Cumhuriyet Mahallesinde vermiş olduğu iftara katılarak, halka yemek dağıttı.

İftar sonrası Cumhuriyet Mahallesindeki kahveleri ve esnafı gezen Bircan, halk ile uzun süre sohbet etti. Cumhuriyet Mahhalesindeki yurttaşların sıkıntılarını çok iyi bildiğini ifade eden Bircan, “Bir olacağız, diri olacağız, tüm sorunlarımızı birlikte çözeceğiz” dedi. Bircan yaptığı konuşmada, “CHP iktidarında, Sayın Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığında Aile sigortası ile ihtiyacı olan her eve aile maaşı girecek” diyerek, geçim derdinin sona ereceğini bildirdi.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın