4 Temmuz 2021

ELEKTRİKTE %16 İNDİRİM SAĞLADILAR

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (Lüleburgaz TSO) ve Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş (TREPAŞ) arasında 30 Aralık 2014 Salı günü “İndirim Protokolü” imzalandı.

İmzalanan protokol çerçevesinde odamız üyelerine elektrik hizmetinde indirim sağlanacaktır.

“ELEKTRİK MALİYETLERİ’NDE DÜŞÜŞ SAĞLANACAKTIR”

Protokolün öneminden bahseden Lüleburgaz TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ergin OKANDENİZ;”%16,5’lik indirim sağlayacak olan bu protokol orta ve uzun vadede firmalarımızın elektrik maliyetlerin düşürülmesi ile rekabet güçlerini arttırmalarına önemli katkı sağlayacaktır. Üyelerimizin elektrik maliyetlerinin düşürülmesini amaçlayarak bu protokolü imzaladık. Üyelerimizi, TREPAŞ’a başvurularını yaparak bu imkândan faydalanmaya davet ediyorum. Bu protokol tüm üyelerimize hayırlı olsun” dedi.

“İL VE BÖLGE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUZ”

TREPAŞ Perakende Hizmet Yöneticisi Necla ÇAĞLAR ve Satış Uzmanı Armağan KURUOĞLU; “Lüleburgaz TSO üyelerine yönelik olarak imzaladığımız bu protokolün hayırlı olmasını diliyoruz, amacımız, uzun yıllar elektrik hizmeti vereceğimiz tüm müşterilerimize daha kaliteli ve sürdürülebilir, değer yaratan hizmet verebilmektir. Özellikle ticaret ve sanayi kuruluşlarına TREPAŞ olarak destek sağlayarak il ve bölge ekonomisine katkı sağlamak istiyoruz” açıklamasında bulunarak, Lüleburgaz TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ergin OKANDENİZ’e işbirlikleri için teşekkürlerini dile getirdiler.

Bir cevap yazın