4 Temmuz 2021

ELEKTRİK KESİLİRSE SANDIĞA OTURUN

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Lüleburgaz mitinginde vatandaşa seslendi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Davutoğlu, Erdoğan’a çalışır; Kılıçdaroğlu halka çalışır” dedi. Kılıçdaroğlu ayrıca yaşanan elektrik kesintilerine de değindi. Kılıçdaroğlu, “Elektrikler kesilince ilk yapacağınız iş sandığın üzerinde oturmak olsun” diye konuştu.

Kılıçdaroğlu konuşmalarında şu ifadeleri kullandı: “Bütün vali arkadaşlarıma sesleniyorum: Sanmayın ki bu düzen böyle gidecek. 8 Haziran yeni bir başlangıçtır. İktidarın oyu aşama aşama düşüyor. Bu yüzden bir telaş içindeler. Sahte anketler yayınlıyorlar. Ne yaparsanız yapın halkın iktidarını engelleyemezsiniz.”

Trakyalı sürekli aydınlığa bakar

Halk için hizmet edeceğini belirten Kılıçdaroğlu, “Siz sürekli ayçiçeği ekersiniz. Bu çiçeğin özelliği sürekli aydınlığa bakmasıdır. Tıpkı ayçiçeği gibi Trakya insanı da sürekli aydınlığa bakıyor. Davutoğlu, Erdoğan’a; Kılıçdaroğlu halka çalışır” dedi.

“Elektrikler kesilirse sandığın üstüne oturun”

Seçimlerde yaşanan elektrik kesintisine de değinen Genel Başkan Kılıçdaroğlu, “Elektrikler kesilince ilk yapacağınız iş sandığın üzerinde oturmak olsun. Savaş meydanında kazanılan zaferler, ekonomik zaferlerle taçlandırılmadıkça bir önemi yok. Biz Türkiye’yi çağdaş uygarlığın yukarısına taşıyacağız. Mustafa Kemal Atatürk, batılılardan önce kadınlara seçme ve seçilme hakkını verdi. O yüzden buradan tüm kadınlarımıza sesleniyorum: Sizin sorunlarınızı çözecek olan parti CHP’dir.

Lüleburgaz Belediyesi

Bir cevap yazın