3 Temmuz 2021

DEVLET HASTANESİ İÇİN MÜJDEYİ VERDİ

AK Parti Demirköy İlçe Başkanı Hayrullah Yalçınsoy, 1 yıl içerisinde ilçeye modern bir devlet hastanesinin yapılacağının bilgisini verdi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu geçtiğimiz haftalarda Lüleburgaz’a gelmiş ve konuşmasında sağlık alanında Trakya’da önemli işlere imza atıldığını vurgulamıştı. Lüleburgaz Devlet Hastanesi’nin ihale aşamasının önümüzdeki aylarda biteceğini söyleyen Müezzinoğlu, Kırklareli Devlet Hastanesi’nin de önümüzdeki yıl açılacağını kaydetmişti. Tüm bu gelişmelerin ardından bir müjde de Demirköy’den geldi. AK Parti İlçe Başkanı Hayrullah Yalçınsoy Demirköy’e modern bir Devlet Hastanesinin yapılacağını duyurdu. ,

Yalçınsoy açıklamasında şunları kaydetti;

“Demirköy halkına müjde, Demirköy Devlet Hastanesi inşaatı başlıyor. Hastane inşaatı bir yılda bitirilecek ve Halkımızın hizmetine sunulacaktır. İlçemiz halkının yıllarca beklediği bu kutsal hizmet, saygıdeğer halkımıza hayırlı olsun.”

Yalçınsoy son dönemde konuşulan İğneada’ya yapılacak olan Nükleer Santralle ilgili konu hakkında bir açıklamada bulunmadı.

Bir cevap yazın