28 Kasım 2020

Cumhuriyet Kupası’nı Plovdiv kaldırdı

cumhuriyet-kupasi

Cumhuriyet Kupası’nı Plovdiv kaldırdı! Lüleburgaz Belediyesi Kadınlar Basketbol Turnuvası Cumhuriyet Kupası müsabakaları 2-3-4 Kasım tarihlerinde Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisinde (LYFA) oynandı. Müsabakaların ardından kupayı kazanan takım Bulgaristan temsilcisi Plovdiv oldu.

Cumhuriyet Kupası’nı Plovdiv kaldırdı Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen turnuvada, Basketbol Ses Avrupa en centilmen takım olarak seçildi. Lüleburgaz Belediyesi Kadınlar Basketbol Turnuvası Cumhuriyet Kupası’nda Kemer Belediyesi üçüncü, Veliko Tarnova ikinci olurken Plovdiv takımı da şampiyon olmayı başardı.

Belediyeden turnuvayla ilgili yapılan paylaşımda şu ifadelere de yer verildi: “Basketbol Ses Avrupa’ya en centilmen takım kupasını, Lüleburgaz Belediyesi Tesisler Müdürü Samet Servet verdi.

Kemer Belediyesi üçüncülük kupasını Belediye Başkan Yardımcımız Gökhan Kaya Atay’ın elinden alırken, Veliko Tarnova takımı da ikincilik kupasını Belediye Başkan Yardımcımız Rasim Aslan’dan aldı. Şampiyon takım Plovdiv’e de şampiyonluk kupasını Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli verdi.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın