7 Haziran 2021

Çorlu’da festival coşkusu!

Çorlu'da festival coşkusu

Çorlu’da festival coşkusu! Çorlu Belediyesi 8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali yapılan 2. gün etkinlikleri ile devam etti.

Çorlu’da festival coşkusu! Çorlu Belediyesi 8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Cumhuriyet Parkı’nda yapılması planlanan halk oyunları gösterileri, Orion ve Trend Arena alışveriş merkezlerinde düzenlendi. Çorlu Belediyesi ve 8 misafir ekibin gerçekleştirdiği halk dansları performansları seyirciler tarafından beğeniyle takip edildi.

Festival etkinliklerinin akşam bölümünde ise halk konseri yapıldı. Cumhuriyet Parkı’nda Çorlulu sanatçı Umut Kaplan sevilen şarkılarını Çorlu halkı için söyledi. Gece geç saatlere kadar devam eden konserde sahne alan Çorlulu sanatçı Umut Kaplan, İzmir Marşı’nı Çorlulular ile birlikte seslendirdi. İzleyenlerin büyük bir coşku ile izlediği konserde günün anısına Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı tarafından sanatçı Umut Kaplan’a çiçek takdim edildi.

Çorlu Belediyesi 8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nin 3. günü etkinlikleri kapsamında saat 17:00’de Cumhuriyet Parkı’nda Yasemin Özgür ile Yoga Etkinliği düzenlenecek olup; saat 18:00’de halk dansları gösterileri Sarılar Mahallesi’nde icra edilecek. Günün konserinde ise saat 21:00’de Yok Öyle Kararlı Şeyler Grubu Cumhuriyet Parkı’nda sevenleri ile buluşacak.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın