30 Kasım 2020

Çorlu ticaretin merkezi olacak!

corlu-ticaretin-merkezi-olacak

Çorlu ticaretin merkezi olacak! Yüzyıllardır önemli bir ticaret merkezi olan Çorlu’nun ekonomik anlamda her zaman güçlü olabilmesi için esnaf ve ticaretle uğraşan herkesle iş birliği içinde olacaklarını ifade eden Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu’yu ekonomik kalkınmayı destekleyecek belediyecilik anlayışıyla yöneteceklerini söyledi.

Çorlu ticaretin merkezi olacak! Bölgenin en güçlü, en dinamik yerleşim yeri olan Çorlu’da ekonomik ve ticari potansiyeli geliştirerek artırmak istediklerini belirten Başkan Sarıkurt, “Sosyal barışı ve dengeli kalkınmayı destekleyecek belediyecilik anlayışımızla ekonominin ve ticaretin kalbi Çorlu’da atacak.

“Çorlu Ticaretin Merkezi Olacak”
Sanayinin tam kalbinde yer alan kentimiz için üreteceğimiz projelerle ekonomiye can suyu olacağız. Sürdürülebilir belediyecilik
politikalarımız doğrultusunda gerçekleştireceğimiz hizmetlerimizle Çorlu’nun ticaretin merkezi olmasına katkıda bulunacağız.

Bunu yaparken de esnaf, sanayici ve ticaretle uğraşan herkesle iş birliği içinde olacağız. Çorlu, bölgemizde güçlü ekonomik yapısı ve huzurlu yaşam merkezi olarak adından daima söz ettirecek.” diye konuştu.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın