28 Haziran 2021

Çerkezköy’de Asfalt Çalışmaları Hızlandı!

cerkezkoyde-asfalt-calismalari

cerkezkoyde-asfalt-calismalari

Çerkezköy’de Asfalt Çalışmaları Hızlandı! Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Yıldırım Beyazıt Mahallemizde devam eden sıcak asfalt yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Kent genelinde ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklardaki yol ve kaldırım yapım çalışmaları sürerken, ekipler Yıldırım Beyazıt Mahallemizdeki sıcak asfalt yol yapımına devam etti.

2 bin 650 metrekare asfalt

Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yıldırım Beyazıt Mahallesinde Kaplan Sokak, Sevgi Sokak ve Turnacılar Sokak’ta sıcak asfalt yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Kaplan Sokak’ta bin 450 metrekare asfaltlama yapan ekipler, Sevgi Sokak’ta 200 metrekare, Turnacılar Sokak’ta da bin metrekare olmak üzere toplam 2 bin 650 metrekare yol daha sıcak asfalt ile kaplanıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan da Tarım Sokak’ta kaldırım yapım çalışmalarına devam ediyor. Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, yol ve kaldırım yapım-onarım çalışmalarının, kent genelinde ihtiyaç duyulan tüm cadde ve sokaklarımızda devam edeceğini ifade etti.

Bir cevap yazın