29 Haziran 2021

Bircan, İpsala Kadın Kollarını Ağırladı

Bircan, İpsala Kadın Kollarını Ağırladı. Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan İpsala’dan gelen CHP İpsala Kadın Kolları üyelerini Meclis’te ağırladı.

Bircan, İpsala Kadın Kollarını Ağırladı. CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, İpsala’dan yoğun katılımla gelen kadın kolları üyelerini Meclis’te karşılayarak, Meclis’te yemek verdi.

CHP’li Bircan İpsala’dan gelen kadın kolları üyeleriyle tek tek ilgilenerek Meclis’i gezdirdi. Bircan Meclis Genel Kurul salonunda Meclis çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Erdin Bircan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ile İpsala Kadın Kolları üyeleri bir toplantı da gerçekleştirdi. Gündemin değerlendirildiği toplantıda, ana konu şeker fabrikalarının satışı idi. CHP’li kadınlar sağlık için fabrikalarına sonuna kadar sahip çıkacaklarını anlattı.

CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun vefat eden CHP PM Üyesi Yavuz Karan’ın cenazesine katıldığı için görüşemeyen CHP’li Kadınlar, Genel Başkanının özel kalem müdürü Şükran Kütükçü’yü ziyaret ederek, genel başkana ulaştırılmak üzere İpsala pirinci armağan etti.

Bircan daha sonra CHP’li kadınları CHP Genel Merkezine götürerek, devam etmekte olan CHP Kadın Kolları MYK’sına ara veren Genel Başkan Fatma Köse ile görüştürdü.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın