3 Temmuz 2021

BELEDİYENİN VAADİNİ SORDU!..

Saadet Partisi Mahalli İdareler Başkanı Sinan Tekin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın Mart 2014 seçimlerinde vaat ettiği turizm otogarının ne zaman yapılacağını sordu.

Saadet Partisi Mahalli İdareler Başkanı Sinan Tekin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Mart 2014 seçimlerinde vaat ettiği turizm otogarının ne zaman yapılacağını sordu.

turizm otogarıEdirne’nin bir tarih ve turizm kenti olduğunu ifade eden Sinan Tekin, buna karşılık gelen misafirlerin otobüslerini, araçlarını park edebileceği bir otoparkın olmadığını belirtti. Tekin açıklamasında;   “Edirnemiz ülkemizde en çok turist gelen şehirlerden biridir. Esnafımızın önemli bir kısmı turizm sayesinde ayakta durabilmektedir. Turizm sektörünün şehrimiz için önemi göz önüne alınarak mevcut belediye başkanı seçimlerde turizm otogarı yapma sözü vermişti. Ancak seçimlerin üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen bu konuda hiç bir adım atılmadı, gözle görünür bir şey yapılmadı. Saadet Partisi olarak verilen sözlerin takipçisi olacağız. Yeni turizm sezonunun yaklaştığı bugünlerde konu üzerinde durulmasını ve verilen sözlerin yerine getirilmesini bekliyoruz.” diye konuştu

Bir cevap yazın