28 Haziran 2021

Belediye ile Üniversite Arasında İşbirliği Görüşmesi!

belediye-le-universite-arasinda-isbirligi-gorusmesi

belediye-le-universite-arasinda-isbirligi-gorusmesi

Belediye ile Üniversite Arasında İşbirliği Görüşmesi! Kırklareli Üniversitesinin TÜBİTAK TÜSSİDE ile birlikte yürüttüğü proje kapsamında Kırklareli Belediyesi ile görüşme gerçekleştirildi.

Kırklareli Üniversitesi’nin, “Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşma” programı kapsamında, Kırklareli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Meryem Çamur, Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.Hatice Şanlıdere Aloğlu, Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi Başkanı Öğr. Görevlisi Çiğdem Ovacı Beji, Teknokent Genel Müdürü Öğr.Görevlisi Dr.Selin Özden, Gıda İhtisaslaşma Koordinatörlüğü’nden Celil Onur Şendir, TÜBİTAK TÜSSİDE Başuzman Araştırmacı Barış Çarıkçı ve Uzman Araştırmacı Seda Celep, Kırklareli Belediye Başkan Vekili Arda Kolcular’a nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Ziyarette, Kırklareli Üniversitesi’nin TÜBİTAK TÜSSİDE ile birlikte yürüttüğü Projede, Kırklareli Belediye Başkanlığı olarak Kırklareli ili gıda alanında gelişime açık yönleri ve kurum olarak yapılabilecek işbirlikleri üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Bir cevap yazın