28 Haziran 2021

Başkan Serdar Türker öğrencilerin heyecanına ortak oldu!

Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker

Başkan Serdar Türker öğrencilerin heyecanına ortak oldu! Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker, okula giden öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Okulların yeniden açılmasının ardından Kaynarca’da tören düzenlendi. Okulların açılması dolayısı ile düzenlenen törene Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker de katıldı. Türker, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bugün Okullarımız açıldı. Anasınıfı dahil tüm İlkokul ve Ortaokul’da eğitim ve öğretim gören çocuklarımızın heyecanına ortak olduk. Sabah 08:30’da okulumuzu ziyaret ederek, okul yönetimi ve sevgili öğrencilerimiz ile buluştuk. Hep birlikte İstiklal Marşımızı söyledik ve Şanlı Bayrağımızı göndere çektik.

Her zaman yanınızda olacağız

Sevgili öğrencilerimize hediyelerini vererek başarılar diledik. Atatürk’ün açtığı aydınlık yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize, okul yönetimine, tüm öğretmenlerimize ve değerli velilerimize başarılar diliyorum. Her zaman okulumuzun ve öğrencilerimizin yanında olacağız.” Türker yaptığı diğer açıklamada da şunları söyledi: ” Temel eğitim okulumuzun bahçesi, yol süpürme kamyonumuz ile temizlendi. Emek veren tüm ekibimize teşekkür ediyoruz. Her zaman okulumuzun yanında olacağız.”

Bir cevap yazın