2 Temmuz 2021

BAŞKAN EMİN HALEBAK’A HEDİYE!..

Celaliyespor Kulüp Başkanı Ediz Fidan, Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak’a, kulübün 25.yılına özgü olarak hazırlanan formayı hediye etti.

Kulübün 25. Yılına özgü hazırlanan formayı hediye eden Ediz Fidan, “Takımımız 1991 yılında kuruldu. Bu yıl kulübümüzün 25. Yılı. Formamızı da taraftar için özel olarak yaptırdık. Formamızda 25. yıl logosu ve Celaliyespor logosu var. Emin başkanımıza da hediye etmek istedim.” dedi.

Emin Halebak’a teşekkür

Lüleburgaz Belediyesi resmi internet sitesinde yer alan habere göre, Amatör Lig’de mücadele eden Celaliyespor’un Başkanı Ediz Fidan, “Emin Başkanımız sağ olsun 2 senedir köyler arası turnuva yapıyor. Bu turnuvada gerekli her türlü desteği bizlere sağlıyor. Bu turnuvalar sayesinde farklı kulüplerdeki futbolcular arasında birlik ve beraberlik duygusu pekişiyor. Liglerde daha az forma şansı bulan arkadaşlarımızı da oynatarak onların tecrübe kazanmasını da sağlamış oluyoruz. Bize bu imkanları sağladığı için ve hediye formamızı kabul ettiği için Emin Başkanımıza teşekkür ederim.” dedi

Bir cevap yazın