28 Haziran 2021

Bakan Yardımcılarından Kırklareli’ne Ziyaret!

bakan-yardimcilarindan-kirklareline-ziyaret

bakan-yardimcilarindan-kirklareline-ziyaret

Bakan Yardımcılarından Kırklareli’ne Ziyaret! Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer ile Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede Kırklareli’ni ziyaret etti.

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede Vali Osman Bilgin’ i Valilik Makamında ziyaret ederek, ilimizdeki yatırım ve çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

Kırklareli Valiliğinden ziyaretlerle ilgili şu açıklama yapıldı: “Gerçekleşen ziyaret sonrası İlimizdeki Sanayi yatırımları ile ilgili; Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Büyükdede, Valimiz Sayın Osman Bilgin, Milletvekili Selahattin Minsolmaz, İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ve yetkililerinin katılımıyla Valilik Atatürk Toplantı Salonunda istişarede bulundular.

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Büyükdede, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut Özer, Valimiz Sayın Osman Bilgin, Milletvekili Selahattin Minsolmaz, İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ve beraberindekiler ülkemizde sektörünün öncü firmalarından olan Lüleburgaz İlçemizde faaliyet gösteren Bahçıvan Gıda fabrikasını gezdiler.

Fabrika ziyaretinin sonrası Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut Özer, Valimiz Sayın Osman Bilgin, Milletvekili Selahattin Minsolmaz ve beraberindekiler Lüleburgaz Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ ni gezerek, incelemelerde bulundular.

Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut Özer gerçekleştirdiği okul ziyaretinin ardından ilimizden ayrılırken, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Büyükdede,  ilimizde son olarak Valimiz Sayın Osman Bilgin, Milletvekili Selahattin Minsolmaz ve beraberindekilerle birlikte Vize İlçemizde yapımı devam eden Pagder-Aslan Plastikçiler İhtisas Özel Organize Sanayi Bölgesini gezerek, incelemelerde bulundular.

Vize İlçesi ziyareti sonrası Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Büyükdede‘ de ilimizden ayrıldı.”

Bir cevap yazın