4 Temmuz 2021

AZİZ YILDIRIM LÜLEBURGAZ’A GELDİ

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Hedef 1 Milyon Üye” Projesi için yaptığı ziyaretler kapsamında dün Lüleburgaz’a geldi.

üye Lüleburgaz’da Fenerbahçeliler Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştiren Yıldırım, Lüleburgaz’ın gözde  mekanlarından Casa Bıanca’ya da geldi. Lüleburgaz Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Orkun Anık,  eski  Başkan Koray Şentürk ve taraftarlarca karşılanan Başkan Yıldırım “Hedef 1 Milyon Üye” projesi  hakkında bilgiler verdi.

“Hedef 1 Milyon Üye”  projesi hakkında açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım, “Taraftarlar bu proje ile Fenerbahçe Spor Kulübü’ne maddi manevi destek sağlamış olacak. Zamanla dernekleri kaldırıp şubeleşmeye gideceğiz. Projemize katılan her taraftarımıza anlaşmaya vardığımız Denizbank’tan hem taraftar kartı hem kredi kartı verilecek. Fenerbahçeliler bu kartlar ile harcamalarında %30-40’a varan indirimler kazanacak. Tüm Türkiye’de şubeler etkinliklerini sürdürecek ve alınacak arsalara Fenerbahçe evleri yapılacak. Tüm taraftarlarımızdan Fenerbahçe’yi sevenlerden projeye katılmalarını bekliyorum” diye konuştu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Fenerbahçe Spor Kulübü’ne destek vermek için tüm Fenerbahçeli taraftarları “Hedef 1 Milyon Üye” Projesine katılmaya davet etti.

Bir cevap yazın