1 Aralık 2020

Asgari Ücret 2200 TL olacak!

Asgari Ücret 2200 TL olacak! CHP Tekirdağ Milletvekili ve Adayı Candan Yüceer, seçim çalışmaları için Kapaklı’daydı. Kapaklı’da ilçe örgütüyle birlikte esnaf ve dernek ziyareti yapan Yüceer, vatandaşlara partisinin seçim bildirgesine yer alan vaatleri anlattı. Yüceer, ‘CHP iktidarında, Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığında, işçinin, memurun, emeklinin,  toplumun tüm kesimlerinin kronik hale gelen sorunları çözülecek’ dedi. 

Asgari Ücret 2200 TL olacak! CHP Tekirdağ Milletvekili ve Adayı Candan Yüceer, seçim çalışmalarına Kapaklı’da devam etti. Kapaklı İlçe Örgütü ile ilçe başkanlığında bir araya gelen Yüceer,  TEKSİF Sendikası Kapaklı Şube ve Kars Sarıkamışlılar Derneği’ni ziyaret etti.

KİMSE AYRIMCILIĞA UĞRAMAYACAK

Esnaf ziyaretleri yapan ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Yüceer, CHP iktidarında kimsenin ayrımcılığa uğramadığı, kadın ve erkeğin eşit olduğu, huzurlu bir geleceğin, demokratik, özgür bir ülkenin sözünü verdi.

ASGARİ ÜCRET 2200 TL

Toplumun her kesiminin yüzünün güleceğini, hiçbir çocuğun yatağa aç girmeyeceğini kaydeden Yüceer, ‘Asgari ücret net 2200 TL, en düşük emekli maaşı 1500 TL olacak.İhtiyaç sahibi her haneye aylık 1000 TL aile maaşı vereceğiz.

Ramazan ve Kurban bayramlarında, en az 1500 Lira olmak üzere birer maaş ikramiye vereceğiz. Üniversite öğrencilerine 19 Mayıs ve 29 Ekim’de 500’er TL Gençlik Bursu vereceğiz’ dedi.

İFTARLARA KATILDI

CHP’li Yüceer, ziyaretlerin ardından Kapaklı Ordu Aybastı ve Kabataş ilçeleri Derneği ve Turan Emlak’ın verdiği iftara da katıldı.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın