8 Haziran 2021

Akustik Şilte, Akustik Kauçuk Şilte, Parke Altı Şilte, Şap Altı Şilte Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Şilte, Akustik Kauçuk Şilte, Parke Altı Şilte, Şap Altı Şilte Ses Yalıtım Malzemeleri fiyatı Anıllar Kauçuk farkı ve kalitesiyle bütçenizi zorlamayacak.

Anıllar Kauçuk ve Poliüretan Türkiye’de alanında öncü olma konusunda profesyonel adımlar atmaya devam etmektedir.  Firmamız, ambalaj, tekstil, gıda, taşıma, mobilya, deri makineleri, gibi temel iş alanlarında faaliyet göstermektedir.
Anıllar Kauçuk Akustik Şilte, Akustik Kauçuk Şilte, Parke Altı Şilte, Şap Altı Şilte Ses Yalıtım Malzemeleri
Sektörün öncü firması Anıllar Kauçuk ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm soruların cevabına anında ulaşabilir, akustik şilte, akustik kauçuk şilte, parke altı şilte, şap altı şilte, ses yalıtım malzemeleri, şilte, şap altı akustik şilte, parke altı şilte fiyatı, parke altı şiltesi fiyatları, parke altı şilte kaç mm olmalı, ses izolasyonu, parke altı şilte çeşitleri, 2 mm şilte, 20 mm şilte, parke altı şilte ısı yalıtımı, parke altı şilte ne işe yarar, parke altı şilte kalınlıkları, parke altı şilte özellikleri, şap altı yalıtım şiltesi, şap altı şilte fiyatları, parke altı şilte 5 mm, parke altı şilte 2 mm hakkında detaylı bilgileri kolaylıkla alabilirsiniz.

2 mm ile 20 mm ölçü aralığında Akustik Şilte, Akustik Kauçuk Şilte, Parke Altı Şilte, Şap Altı Şilte Ses Yalıtım Malzemeleri sektörün öncü firması Anıllar Kauçuk kalitesiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Anıllar Kauçuk Farkı

Anıllar Kauçuk, global başarının en temel şartlarından olan oldukça iyi bir kurumsal yönetim ve istikrar ilkesini destekleyip bu ilkeye bağlılığını da sürdürmektedir. Yatırımları, teknolojisi, kalitesi ve projeleriyle rekabet potansiyelinin artışına öncülük etmektedir. Firmamız, müşterisi için fark yaratan hizmeti üretimden satışın sonlandığı ana kadar en üst düzeyde tutmaktadır. Anıllar Kauçuk ve poliüretan, sektöründe günümüz teknolojisi ve ürün çeşitliliği ile siz değerli firmalara hizmet vermektedir. Özellikle kauçuk merdane konusunda ülkemiz şartlarında kullanılan 18 Shore/100 Shore sertlik aralığında 5 m boy ve 1300 mm çapa kadar kauçuk, silikon, ebonit olmak üzere her türlü özelliğe uygun  üretim yapabilmekte; kauçuk, poliüretan ve  yedek parça konusunda da hizmet vermeye devam etmektedir.

Akustik Şilte, Akustik Kauçuk Şilte, Parke Altı Şilte, Şap Altı Şilte Ses Yalıtım Malzemeleri fiyatı Anıllar Kauçuk farkı ve kalitesiyle bütçenizi zorlamayacak.

İletişim:

  • Adres: Organize Sanayi Bölgesi 7.Cd No:38 ESKİŞEHİR
  • Telefon: 0222 236 06 05
  • Fax: 0222 236 04 56
  • E-Mail: bilgi@anillarkaucuk.com.tr
  • Web: http://www.anillarkaucuk.com.tr/

Bir cevap yazın