28 Haziran 2021

AK Parti Kırklareli Milletvekili Minsolmaz Vize’de!

-ak-parti-milletvekili-minsolmaz-vizede

-ak-parti-milletvekili-minsolmaz-vizede

AK Parti Kırklareli Milletvekili Minsolmaz Vize’de! AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz Vize’de, Vize Meslek Lisesi şantiyesinde incelemedelerde bulundu.

Milletvekili Selahattin Minsolmaz şantiye alanını gezerken yetkililerden yapılan çalımalar hakkında bilgi aldı. Eğitim yatırımlarına önem verdiklerini ifade eden Minsolmaz, gençlerin modern, teknik eğitimlerini daha rahat ve konforlu bir şekilde eğitim alabilmeleri için çalıştıklarını söyledi.

Yeni Vize İçin…

Gençlerin yarınların teminatı olduğunu aktaran Minsolmaz, gençlere yönelik yapılan yatırımların ülke geleceğini de olumlu etkileyeceğini kaydetti. Ziyaretle ilgili değerlendirmede bulunan Minsolmaz şöyle konuştu: “Vize İlçe Başkanlığımızın tadilatı süren yeni binasında İlçe Başkanımız Sn Ahmet Aydın ile incelemelerde bulunduk.

Daha ferah bir alana sahip olan yeni ilçe binamız ile, vatandaşlarımıza hizmet noktasında daha ulaşılabilir olacaktır. Gönülden gönüle köprüler kuran teşkilatımıza şimdiden hayırlı olsun! Her şey samimiyetle, geleceğe emin adımlar atan Yeni Vize İçin…”

Bir cevap yazın