28 Ocak 2021

AHMET AMCA’DAN YİNE ÖRNEK DAVRANIŞ!

ahmet-amcadan-yine-ornek-davranis

ahmet-amcadan-yine-ornek-davranis

Ahmet Amca’dan örnek davranış! Kırklarelili 77 yaşındaki Ahmet Fevzi Kenter isimli vatandaş örnek bir davranışa daha imza attı.

Daha önce düzenlenen “Halk Günü” toplantısına katılan Kenter, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ile bir araya gelerek tamamen vatandaşların katkıları ile hayata geçirilen “Atatürk Evi”ne destek olmuş ve örnek bir davranışa imza atmıştı.

Ahmet Amca bu kez Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun geçtiğimiz ay makamına koyduğu ve gelenlerden destek istediği LÖSEV bağış kutusuna bağıştı bulundu. Kesimoğlu’nun LÖSEV’e bağış girişimini duyduğunu ve katkı sağlamak istediğini belirterek “Başkanımızın bu girişimini duyduktan sonra bende LÖSEV’e bağışta bulunmak istedim. Hiçbir çocuğumuz hasta olmasın istiyorum. Başkanımızı da bu duyarlılığından dolayı kutluyorum. Böyle bir girişime ön ayak olduğu içinde kendi adıma teşekkür ediyorum.” dedi. Ahmet Amcaya teşekkür eden Kesimoğlu “Ahmet amcamız bizi bir kez daha duygulandırdı. Geçtiğimiz aylarda Atatürk Evi’ne yaptığı bağışla kendisini tanıdığımız Ahmet amcamız örnek bir davranışta daha bulundu. Kendisi sağolsun bizim bu girişimimizi duymuş ve bu duruma kayıtsız kalmamış. Ahmet amcamıza bir kez daha teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın