24 Kasım 2020

Adalete tezek dökenler gidecek!

Adalete tezek dökenler gidecek! Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan CHP’nin büyük Adalet Yürüyüşü sırasında Düzce’de AKP’nin yola tezek döktüğünü hatırlatarak, “AKP’nin zihniyeti çürümüştür. Heybeleri tezek doludur. Düzce’de Adalet Yürüyüşümüz sırasında hemen ortaya çıkardılar.  Düzce’de adaletin önüne tezek dökmek isteyenler gidecek, 24 Haziran’da hak, hukuk, adalet gelecek” dedi.

Adalete tezek dökenler gidecek! CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan 24 Haziran seçimlerinin bir dönüm noktası olduğunun altını çizerek, “AKP’nin zihniyeti ortada. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile başladığımız Adalet Yürüyüşümüzde Düzce’de Adalet yolların tezek döktüler.

Döken kim, AKP’li belediye başkanı. Hani şu ‘Passat olmaz, Audi’ye binmem lazım’ diyen sonra da saray darbesi ile istifa ettirilen zat. Bu tezek çirkinliğini yapan belediye başkanı gittiği gibi 24 Haziran’da da bu zihniyet gidecek, ülkemiz yeniden huzura kavuşacak” diye konuştu.

Bircan AKP’nin en çok adaleti yok etmek için çaba harcadığını hatırlatarak, “Adalet balçıkla da tezekle sıvanmaz. AKP bunun için çok uğraştı. Adaleti yok edersem her şey istediğim gibi olur dedi. Ama hesaba katmadıkları CHP idi. Ülkeyi kurtaran, devleti kuran partimiz 24 Haziran’da da AKP’nin tahribatına son verecek. Adaleti geri getirecektir” dedi.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın