8 Haziran 2021

ADALET YÜRÜYÜŞÇÜLERİNDEN LÜLEBURGAZ’A TEŞEKKÜR!

adalet-yuruyusculerinden-luleburgaza-tesekkur

adalet-yuruyusculerinden-luleburgaza-tesekkur

Adalet yürüyüşçülerinden Lüleburgaz’a teşekkür! “ADALET YÜRÜYÜŞÜNÜN” başından beri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında bulunup yürüyüşe katılan CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Özgür Kaya 19 Haziran Pazartesi günü “ ADALET YÜRÜYÜŞÜNÜN” 5. gününde 1.000 kişiye çorba ve tulumba tatlısı ikram etti.

Yürüyüşçülerin ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcılarından Veli Ağababa, Özgür Özel ve Milletvekillerinden Okan Gaytancıoğlu, Musa Çam Mahmut Tanal, Mustafa Balbay ve Murat Emir’in de tadına baktığı soğuk ve yağmurlu gününde dağıtılan sıcak çorbalar büyük beğeni topladı.

Özgür Kaya sosyal medyada yaptığı paylaşımda; Adalet Yürüyüşün gerçekleştiği zorlu şartlara değinirken, bu ikram karşısında yürüyüşçülerin Lüleburgaz’a teşekkürlerini ve selamlarını gönderdiğini paylaştı. Tulumba tatlısının da yürüyüşçülere enerji verdiğini ve en başından beri son derece büyük bir azim ve kararlıkla devam eden Kemal Kılıçdaroğluna yetişebilmek için yürüyüşçülere destek olacağını aktardı paylaşımını  “ Ve kederli nehir yollarının, Sürülmüş toprağın ve şehirlerin bahtı Bir şafak vakti değişmiş olur, Bir şafak vakti karanlığın kenarından Onlar ağır ellerini toprağa basıp Doğruldukları zaman.” Nazım Hikmet’in sözleri ile bitirdi.

[facebook][tweet][Google]

Bir cevap yazın