4 Temmuz 2021

342 OY İLE SEÇİLDİ

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, bakanların ve birçok milletvekilinin katılımı ile gerçekleştirilen AK Parti Kırklareli İl Kongresi’ne tek liste olarak giren Alper Çiler 342 delegenin oyu ile AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı’na seçildi.

AK Parti Kırklareli İl Kongresi’nde yapılan oylamada 603 kayıtlı delegeden 344 kişi oy kullandı. Kullanılan oyların 2’si geçersiz sayıldı. 342 oy alan Alper Çiler AK Parti Kırklareli İl Başkanı oldu.

Ayrıca AK Parti Kırklareli İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz kongrede yaptığı konuşmada, “Yapılmakta olan İl Kongremizin ilimize ve Partimize hayırlar getirmesini diliyorum. Çalışma arkadaşlarımdan kırdığımı, üzdüğüm kimse varsa hepsinden özür diliyorum, eğer benim hakkım sizlere geçmiş ise haklarımı helal ediyorum.  Yeni seçilecek olan İl Başkanımıza ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza başarılar diliyorum bir ağabeyleri olarak her zaman yanlarında olduğumun sözünü veriyorum. Görevim süresince yanımda olan, Teşkilat sorumluları İstanbul Milletvekillerine ve Kırklareli İl Teşkilatında çalışan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın